Najczęściej zadawane pytania

Wektorowe logo Pediatric Home Heroes: wizyty domowe dla dzieci Warszawa

Rozumiemy, że opieka nad zdrowiem Twojego dziecka to priorytet i często pojawiają się pytania dotyczące tego, jak najlepiej zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo. Dlatego stworzyliśmy tę sekcję, aby odpowiedzieć na najbardziej powszechne pytania, które mogą Cię nurtować. Znajdziesz tu informacje na temat tego, jak umówić wizytę domową dla dziecka w Warszawie, co zrobić w przypadku różnych objawów, jak się przygotować na spotkanie z lekarzem i wiele innych. Niezależnie od tego czy jest to Twoja pierwsza wizyta, czy jesteś z nami już od jakiegoś czasu, mamy nadzieję, że ta strona rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże Ci lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje Pediatric Home Heroes.
Jeżeli masz pytania, na które nie znajdziesz tu odpowiedzi, nie krępuj się – skontaktuj z nami bezpośrednio. Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego dziecka.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ!

Komiks przedstawiający lekarzy Pediatric Home Heroes odpowiadających na pytania o wizyty domowe dla dzieci w Warszawie, oraz na pytania o zdrowie dzieci.

Macie pytania? My mamy odpowiedzi! I nie, nie mówimy tu o odpowiedziach na pytania typu „gdzie jest kryjówka Supermana?” ale na wszystko, co dotyczy wizyty domowej dla dzieci od Pediatric Home Heroes.

FAQ

Jak mogę umówić wizytę domową w Warszawie lub okolicach?

Aby umówić wizytę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełnić formularz kontaktowy  na naszej stronie.

Czy mogę umówić wizytę na ten sam dzień?

Tak, oferujemy możliwość umówienia wizyty w dniu zapytania. Dostępność jest jednak ograniczona i zależy od aktualnej dostępności lekarzy.

Jakie są koszty wizyty?

Szczegółowy cennik znajdziesz w dedykowanej sekcji na naszej stronie. Staramy się, aby nasze usługi były dostępne i cenowo konkurencyjne.

W jakich lokalizacjach można umówić wizytę domową dla dziecka?

Wizyty domowe Warszawa: Ochota, Mokotów, Śródmieście, Wilanów, Ursynów, Wola, Żoliborz, Włochy, Ursus, Bemowo, Bielany, Praga Południe, Praga Północ, Białołęka, Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła.

Wizyty domowe pod Warszawą: Konstancin-Jeziorna, Józefów, Piaseczno, Marki, Ząbki, Zielonka, Wiązowna, Otwock, Raszyn, Michałowice, Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Łomianki.

Jeśli nie widzisz tutaj swojej miejscowości zapytaj o możliwość dojazdu lekarza do Ciebie.

Czy jesteście dostępni również poza Warszawą?

Tak, przyjeżdżamy na wizyty domowe również poza Warszawę. 

Wizyty domowe pod Warszawą: Konstancin-Jeziorna, Józefów, Piaseczno, Marki, Ząbki, Zielonka, Wiązowna, Otwock, Raszyn, Michałowice, Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Łomianki.

Jeśli nie widzisz tutaj swojej miejscowości zapytaj o możliwość dojazdu lekarza do Ciebie.

Jak wygląda wizyta domowa?

Wizyta domowa przeprowadzana jest w komfortowych warunkach Twojego domu. Lekarz dokonuje oceny stanu zdrowia dziecka, przeprowadza niezbędne badania i konsultuje ewentualne dalsze kroki leczenia.

Wizyty domowe dla dzieci w Warszawie „Krok po Kroku”:

 1. zarejestrowanie danych pacjenta,
 2. podpisanie formularza RODO,
 3. wizyta i badanie,
 4. wydanie zaleceń,
 5. możliwość zadania pytań,
 6. możliwość umówienia się na wizytę kontrolną

Jak przygotować się na wizytę domową?

Prosimy przygotować pesel i książeczkę zdrowia dziecka. Jeśli jest taka potrzeba upewnij się, że masz dostępne wszystkie niezbędne dokumenty medyczne oraz aktualne wyniki badań. Lekarz może również potrzebować miejsca do przeprowadzenia badań, jak na przykład stolik czy miejsce na kanapie.

Kiedy można umówić wizytę domową?

Wizyty domowe można umówić w dowolnym czasie, jednak ich dostępność może być ograniczona w zależności od dostępności lekarzy. Dlatego zalecamy wcześniejsze umówienie terminu.

 

Jakie są możliwości płatności za wizytę domową?

Za wizytę rozliczasz się ze świadczącym usługę lekarzem. Dostępne są różne metody płatności – szczegóły możesz sprawdzić w zakładce cennik.

Na czym polega działalność Pediatric Home Heroes sp. z o.o.

PHH sp. z o.o. pośredniczy w umawianiu wizyt domowych z lekarzami prowadzącymi indywidualne praktyki lekarskie. PHH sp. z o.o. nie prowadzi działalności leczniczej, w związku z czym nie jest podmiotem leczniczym w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 991 z późn. zm.).

Kiedy zadzwonić po pediatrę?

Objawy u dziecka

Wizyty domowe mogą być szczególnie pomocne, gdy dziecko doświadcza objawów, które wymagają profesjonalnej oceny, ale są na tyle umiarkowane, że nie jest to sytuacja wymagająca natychmiastowej interwencji w szpitalu. Oto kilka przypadków, w których możesz rozważyć zamówienie wizyty domowej dla dziecka:

Przypadki, w których warto umówić wizytę domową

 1. Gorączka, szczególnie gdy utrzymuje się przez kilka dni lub jest bardzo wysoka.
 2. Infekcje górnych dróg oddechowych: przeziębienie, kaszel, ból gardła.
 3. Bóle brzucha – gdy nie są one ostrymi bólami wymagającymi natychmiastowej interwencji.
 4. Zmiany skórne: wysypki, pokrzywka, egzema.
 5. Zapalenia lub ból ucha.
 6. Zapalenie spojówek.
 7. Objawy grypy: osłabienie, ból ciała, gorączka, kaszel.
 8. Problemy z układem pokarmowym – jak biegunka, nudności i wymioty.
 9. Lekki uraz – takie jak stłuczenia, drobne skaleczenia.
 10. Objawy alergiczne – takie jak katar, kaszel, pokrzywka.
 11. Monitorowanie przewlekłych chorób – jak astma, alergie.
 12. Ogólne kontrole rozwojowe.

Przykłady kiedy natychmiast udać się do szpitala

 1. Ostre bóle brzucha
 2. Trudności w oddychaniu
 3. Niewyjaśniona utrata przytomności
 4. Ostry stan alergiczny
 5. Zaburzenia świadomości

Wizyta domowa

Zawsze, gdy masz wątpliwości co do stanu zdrowia dziecka, najlepiej jest skonsultować się z lekarzem. Wizyta domowa jest wygodną opcją, która pozwala na fachową ocenę stanu zdrowia dziecka bez konieczności opuszczania domu.

Wektorowe logo Pediatric Home Heroes: wizyty domowe dla dzieci Warszawa

Pediatra wizyty domowe Warszawa i okolice

Aby umówić wizytę zadzwoń teraz tel: +48 727 777 793 lub wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej!

  Nasza misja? Dostarczyć zdrowie dla Twojego dziecka, wprost do Waszego domu!

  Zadzwoń
  PONIEDZIAŁEK - NIEDZIELA:
  08.00-20.00
  Możliwość umówienia wizyty w dniu zapytania

  Wizyty domowe dla dzieci w Warszawie i okolicach

  Komiks przedstawiający odebranie telefonicznego zlecenia wizyty domowej i natychmiastową reakcję lekarza z Pediatric Home Heroes, który od razu rusza na miejsce.

  Chcesz wezwać lekarza na wizytę domową? Nie potrzebujesz Bat-Sygnału. Po prostu zadzwoń.