Lekarze na prywatne wizyty domowe dla dzieci w Warszawie

Grafika wektorowa, reprezentująca zespół zaufanych lekarzy Pediatric Home Heroes, przedstawiające zespół zaufanych pediatrów w Warszawie, gotowych na wizyty domowe.

Gdy maluch pod Twoim dachem poczuje się niewyraźnie, nie musisz już martwić się o wyprawę poza bezpieczne progi domu. Ekipa współpracujących z nami lekarzy z Warszawy przybędzie do Ciebie, aby dostarczyć pomoc tam, gdzie jest najwygodniej – w cieple Waszego domu! Lekarze niczym bohaterowie z opowieści, są w pełnej gotowości by służyć swoją wiedzą i doświadczeniem – ubrani w fartuchy, ale wyposażeni w najświeższe informacje medyczne i terapeutyczne.

Czy to gorączka, czas na szczepienie, czy potrzeba porady eksperta – lekarz na wizycie domowej jest przygotowany, by odpowiedzieć na Twoje wezwanie. Każdy z nich to wykwalifikowany praktyk, ale co ważniejsze – osoba, która doskonale rozumie, jak cenne jest zdrowie Twojego dziecka.

Więc nie zwlekaj – poznaj współpracujących z nami lekarzy poniżej i przekonaj się, jak mogą wesprzeć Ciebie i Twoją rodzinę.

Lekarz Michał Seroczyński

Lekarz Michał Seroczyński

Lekarz w trakcie specjalizacji z pediatrii w Klinice Endokrynologii Dziecięcej i Pediatrii w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Prywatnie Tata dwójki Dzieci, pasjonat czytania książek, biegania i jazdy na rowerze.

Lekarz Kacper Gajko

Lekarz Kacper Gajko

Lekarz w trakcie specjalizacji z pediatrii w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Prywatnie troskliwy ojciec, pasjonat żeglarstwa oraz pełen entuzjazmu opiekun dwóch rudych kotów.

Komiks przedstawiający lekarzy z Pediatric Home Heroes czekających na wezwanie telefoniczne na prywatną wizytę domową dla dziecka w Warszawie.

Czekamy na Twoje sygnały. Pamiętaj, razem tworzymy super drużynę dla zdrowia Twojego dziecka!

Skąd się wzięliśmy? Prosto z misji dostarczenia najwyższej jakości opieki medycznej dla dzieci – wprost do Waszych domów. Okej, może brzmi to jak początek jakiejś super fajnej bajki, ale wierzcie nam, to nasza rzeczywistość.
Jesteśmy tu, żeby zmienić sposób, w jaki myślicie o wizytach lekarskich. Wiemy, że dzieci są jak małe tornada energii, które czasem łapią różne choroby jak magnesy. Dlatego pomagamy umawiać wizyty domowe, po to żebyście mogli zająć się swoimi pociechami w zaciszu domowym, a nie w kolejce do przychodni.
Mimo że nie mamy na sobie peleryn (chociaż zastanawiamy się nad tym;), to mamy wiedzę, umiejętności i co najważniejsze, ogromną chęć pomocy.
Lekarze, którzy z nami współpracują nie boją się wyzwań i są gotowi na wszystko. Czy to gorączka, czy kaszel, my jesteśmy na posterunku. Tak jak Batman tyle, że z lepszym wyposażeniem.
Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączycie do naszej super drużyny dla zdrowia i bezpieczeństwa Waszych dzieci.

Wektorowe logo Pediatric Home Heroes: wizyty domowe dla dzieci Warszawa

Pediatra wizyty domowe Warszawa i okolice

Aby umówić wizytę zadzwoń teraz tel: +48 727 777 793 lub wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej!

  Nasza misja? Dostarczyć zdrowie dla Twojego dziecka, wprost do Waszego domu!

  Zadzwoń
  PONIEDZIAŁEK - NIEDZIELA:
  08.00-20.00
  Możliwość umówienia wizyty w dniu zapytania

  Wizyty domowe dla dzieci w Warszawie i okolicach

  Komiks przedstawiający odebranie telefonicznego zlecenia wizyty domowej i natychmiastową reakcję lekarza z Pediatric Home Heroes, który od razu rusza na miejsce.

  Chcesz wezwać lekarza na wizytę domową? Nie potrzebujesz Bat-Sygnału. Po prostu zadzwoń.