Wizyty domowe dla dzieci Warszawa Praga Południe – Pediatra z dojazdem

Pierwsze objawy choroby u malucha zazwyczaj pojawiają się nagle i stanowią dla rodziców komunikat, że trzeba mu jak najszybciej pomóc. Co jednak robić w sytuacji, kiedy dotarcie do przychodni jest utrudnione lub po prostu zabrakło w niej miejsc do lekarza? W takich okolicznościach rozwiązaniem mogą okazać się wizyty domowe dla dzieci. Pediatra z Pragi Południe w Warszawie dostarczy pomoc medyczną pod wskazany adres. Po przyjeździe do domu zbada dziecko, zbierze szczegółowy wywiad i wypisze receptę lub zaproponuje dalsze kroki.

Kiedy rodzice mogą rozważyć skorzystanie z wizyty domowej dla dziecka?

Maluchy, zwłaszcza te, które nie ukończyły piątego roku życia, chorują dość często. Najczęściej zapadają na infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych, które objawiają się drapaniem w gardle, kaszlem, gorączką oraz bólami kostno-stawowymi. Brak odpowiedniego leczenia może prowadzić do powikłań, dlatego w przypadku wystąpienia pierwszych symptomów liczy się czas. By uniknąć wyprawy do przychodni, rodzice mogą skorzystać z wizyty domowej dla dziecka. Pediatra przyjedzie pod wskazany adres, by zbadać dziecko i zadecydować o dalszym postępowaniu.

Ból gardła, katar i podwyższona temperatura ciała nie stanowią jedynych objawów, z którymi rodzice zgłaszają się ze swoimi pociechami do lekarza. Wizyta domowa dla dziecka może zostać umówiona także w przypadku zatrucia pokarmowego, zapalenia dróg moczowych, reakcji alergicznej. Pediatra dojeżdżający do maluchów na terenie Warszawy (w tym Pragi Południe) nierzadko jest też wzywany przez świeżo upieczone mamy do niemowląt zmagających się z kolką, brakiem apetytu czy bolesnym ząbkowaniem.
Wektorowe logo Pediatric Home Heroes: wizyty domowe dla dzieci Warszawa

Pediatra wizyty domowe Warszawa i okolice

Aby umówić wizytę zadzwoń teraz tel: +48 727 777 793 lub wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy do Ciebie jak najszybciej!